Elektrikli Çim Biçme Makinası

Elektrikli Çim Biçme Makinası

Elektrikli Çim Biçme Makinesi Ne Kadar Çim Tutabilir?

Greenworks PRO 21 inç 80V Akülü Çim Biçme Makinesi
Benzinle çalışan motorlar, insanlar küresel ısınmaya katkılarının daha fazla farkına vardıkça çıkış yolunda görünüyor. Otomobiller elektrik motorları tarafından en önemli aksaklığı yaşarken, çim biçme makineleri yetişiyor. Elektrikli çim biçme makinelerinin tercihi, yalnızca enerji verimlilikleri için değil, aynı zamanda sessiz olmaları nedeniyle de artıyor (bkz. İngiltere’deki en iyi ürünler). Bununla birlikte, elektrikli otomobil motoru gibi, elektrikli çim biçme makinesi motorlarının da menzil sınırlaması vardır. Onları satın almak isteyenlerin ortak bir sorusu, elektrikli bir çim biçme makinesinin ne kadar çimle başa çıkabileceğidir?

Bu sizin ihtiyaçlarınıza bağlıdır, çünkü iki tür elektrikli çim biçme makinesi vardır, yani: Pille çalışan ve kablolu olan. Genellikle, büyük bir çimi olan biri için, pille çalışan en ideal olanı olacaktır. Çünkü size hareket etme esnekliği sağlar. Bu, ne kadar hızlı hareket edebileceğiniz anlamına gelir, pil bitmeden o kadar fazla çimle başa çıkabilirsiniz. Ayrıca, farklı pil boyutlarıyla gelirler. Bazılarında bir saatten fazla dayanabilen bir batarya var. Yeterince deneyimli herkes için, önemli bir çimi örtmek için yeterli zaman.

Bunun da ötesinde, piller lityum iyondur, bu da önemli ölçüde büyük bir çimse her zaman şarj edip devam edebileceğiniz anlamına gelir. Bir saatten fazla biçtikten sonra, ekipmanınızın pili şarj olurken kesinlikle biraz atıştırma zamanını hak ediyorsunuz. Sonuçta, benzinle çalışan bir motorla bile, bir süre sonra yine de dinlenirsiniz, bu yüzden adil bir oyundur.

Peki ya küçük bir bahçeniz varsa? Böyle bir durumda, kablolu bir elektrikli çim biçme makinesi hile yapardı. Böyle bir çim biçme makinesi genellikle bir güç kaynağına bağlanır, bu da fazla mesafeyi kat edemeyeceğiniz anlamına gelir. Ancak bu, kordonun pratik olamayacak kadar kısa olduğu anlamına gelmez. Oldukça uzun. Kablolu bir çim biçme makinesi, çoğu ev için ortalama çimleri rahatça işleyebilir. Kablolu bir çim biçme makinesiyle ilgili en iyi şey, kesinti olmamasıdır. Güvenilir bir güç kaynağınız olduğu sürece, istediğiniz kadar gidebileceğiniz bir konumda olmalısınız.

Bu noktada, hangi tür elektrikli çim biçme makinesinin ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde hizmet ettiği hakkında bir fikriniz var. Şimdi zorluk, aradığınız her şeye uyan belirli bir marka bulmaktır. Bu bir sorun olmamalı. İncelemeler, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çim biçme makinesi markası bulmada güçlü bir araçtır. Örneğin, Alet Raporu elektrikli çim biçme makinesi markaları için harika bir incelemedir. Farklı çim biçme makinesi markalarının özellikleri, özellikle yetenekleri konusunda sizi bilgilendirirler. Bu incelemeyi gözden geçirerek, en iyi elektrikli çim biçme makinesi türü ve ihtiyaçlarınıza en iyi hizmet veren marka hakkında bilinçli bir görüş oluşturabilecek konumda olmalısınız. Böyle bir incelemeyi kullanmak, yanlış biçme makinesini satın alma şansınız sıfır olduğu için size çok para kazandırabilir.